4.sınıf ingilizce 1.dönem 1.yazılı soruları ve cevapları pdf olarak eklendi. 4.sınıf ingilizce 1.dönem 1.yazılı sınav soruları ve cevapları aynı dosya içerisinde paylaşılmıştır.


Aşağıda verilen bağlantılar ile 4.sınıf ingilizce 1.dönem 1.yazılı sınav soruları ve cevapları ile ilgili çalışmaları pdf olarak indirebilirsiniz. 


4.sınıf ingilizce 1.dönem 1.yazılı sınav soruları Google Drive'a eklidir. Google hesabınız cihazınızda açık olursa daha kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca cihazınızda mutlaka pdf açan bir uygulama olması gerektiğini sakın unutmayın.


yazilidestek.com/p/4-sinif-ingilizce-yazili-sorulari adresinden 4.sınıf ingilizce yazılı soruları ile ilgili tüm çalışmaları pdf formatında indirebilirsiniz.


4.sınıf İngilizce dersi, öğrencilerin dil öğrenme becerilerini geliştirmeyi amaçlar. İngilizce, dünya dili olarak kabul edilir ve birçok alanda kullanılmaktadır. Bu nedenle, İngilizce dersi önemlidir. İngilizce dersinde öğrenciler; temel İngilizce dil bilgisi, kelime dağarcığı, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini öğrenirler. İngilizce dersi, öğrencilere farklı kültürler hakkında da bilgi verir.

4.Sınıf İngilizce 1.Dönem 1.Yazılı Soruları-1 alert-success
4.Sınıf İngilizce 1.Dönem 1.Yazılı 1'in Cevapları alert-warning
4.Sınıf İngilizce 1.Dönem 1.Yazılı Soruları-2 alert-success
4.Sınıf İngilizce 1.Dönem 1.Yazılı 2'nin Cevapları alert-warning
4.Sınıf İngilizce 1.Dönem 1.Yazılı Soruları-3 alert-success
4.Sınıf İngilizce 1.Dönem 1.Yazılı 3'ün Cevapları alert-warning

Yorum Yapabilirsiniz :)